Witam wszystkich:)


Regularnie zamieszczam coraz to nowsze artykuły, które dotyczą obu kursów:

I. Kurs Gitarowy dla początkujących - w lewym nagłówku !

II. Kurs HTML i CSS - w prawym nagłówku !


Polecane blogi:18 września 2013

Rodzaje wzmacniaczy

Warto jest posiadać wzmacniacze basowe wysokiej jakości. Jeśli weźmiemy pod uwagę muzykę bass, to brze przyznać, że występuje w każdej kapeli, zespołach muzycznych. To ona odpowiada za łączenie wszelkich dźwięków, które są dobrze odbierane. Dlatego muzycy starają się zapewnić swoim wzmacniaczom potężne brzmienie.


Dlatego należy tutaj skierować uwagę na możliwości, które zapewnią nam Hughes&Kettner. To oni odpowiadają za tworzenie świetnych wzmacniaczy basowych, które posiadają odpowiednie zastosowanie. Takie wzmacniacze świetnie sprawdzają się dla gitarzystów basowych. Nie powinniśmy decydować się, jako gitarzyści basowi, na wykorzystanie zwykłego gitarowego wzmacniacza. Nie spełni on tutaj swojego zadania, a my nie uzykamy odpowiedniego efektu gitarowego.

Z tego względu zostały specjalnie zaprojektowane wzmacniacze basowe, w przypadku których jest możliwość sterowania wieloma detalami muzycznymi. Takie wzmacniacze możemy wykorzystać zarówno podczas gry w domu, garażu, na koncercie.


Rodzaje wzmacniaczy:

-Basskick
Są to profesjonalne wzmacniacze basowe, które posiadają unikalną technologię Hughes&Kettner. Do niej zaliczamy TubeTouch input, DynaClip peak-limiting. Takie modele ukazują nam moc, jak i brzmienie, które jest porównywalne z wzmacniaczami lampowymi.

BK200, BK300

Ukazują nam najwyższą jakosć wzmacniach,z serii Quantum. Tutaj przede wszystkim liczy się brzmienie, jak i wydajnosć. Takie pancerne wzmacniacze basowe gwarantują nam wspaniały dźwięk, jak i satysfakcję.

-BassKick 100


-BassKick 200


-BassKick 300