Witam wszystkich:)


Regularnie zamieszczam coraz to nowsze artykuły, które dotyczą obu kursów:

I. Kurs Gitarowy dla początkujących - w lewym nagłówku !

II. Kurs HTML i CSS - w prawym nagłówku !


Polecane blogi:29 sierpnia 2013

1988-1990: „ ...And Justice for ALL ”

Następny album Metallica -"And Justice for All" został wydany w 6 września 1988 roku. Sesja rozpoczynała się już od maja, a studio nagraniowe było prowadzone przez Fleminga Rasmussena.
Wcześniej-pod koniec maja-zespół występował pod inną nazwą - " The Frayed End ". Taką nazwę posiadali podczas koncertów w klubie Troubador w Hollywood. Mimo takiej nazwy koncerty cieszyły się dużą popularnością.
Trasa koncertowa nowe płyty odbyła się 11 września, więc niecały tydzień później po wydaniu albumu. Trasa koncertowa nosiła nazwę " Damaged Justice tour ". Zakończyła się 7 października 1989 roku.
Warto też wspomnieć o nagraniu videoklipu, które nastąpiło 6 grudnia 1988 roku. Jego premiera odbyła się 22 stycznia 1989 roku.

Na ceremonii Grammy Adward Metallica zagościła na wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że został nominowany w tym miejscu ich album, pt. "and Justice for All". Dużą popularność zyskał od początku główny utwór tego albumy, czyli "One". Który album zwyciężył w tych zmaganiach? Crest of A Knave - czyli zespoł Jethro Tull. Historia zaznacza, że zwycięscy nie byli nawet obecni na ceremonii wręczenia nagród. Po pewnym czasie wcześniej opisany utwór, "One", uzyskał nominację teledysku, na MTV Video Music Adwards. Przegrana wynikała z wysokiej pozycji zespołu Guns N' Roses - utworem " Sweet Child O'mine ".

W okolicach maja i czerwca Metallica uczestniczyła w Festiwalu Monsters of Rock. Już od lipca zajmowali się tworzeniem nowego albumu. A jego nagranie odbywało się także z One on One Studios - od 6 października. Tym razem producentem okazał się Bob Rock.