Witam wszystkich:)


Regularnie zamieszczam coraz to nowsze artykuły, które dotyczą obu kursów:

I. Kurs Gitarowy dla początkujących - w lewym nagłówku !

II. Kurs HTML i CSS - w prawym nagłówku !


Polecane blogi:03 grudnia 2013

Inwestycja w Kopalni Bitcoin - Inwestuj w Kryptowaluty od zaraz!

Tutaj dowiesz się, jak możesz sporo zarabiać inwestując w Kopalnie Bitcoin! Zarabiasz na tym, że zakupujesz na giełdzie cex.io udziały Gh/s. Są one wykorzystywane do dokonywania różnych transakcji - przez właścicieli bitcoinów. Ty udzielasz im swojej mocy obliczeniowej(dzieje się to automatycznie, gdy już dokonasz zakupu).
Dzięki temu spływa do Ciebie ciekawa prowizja w postaci Bitcoinów. Aktualna wartość 1 Bitcoina wynosi prawie 3000 zł - wystarczy sprawdzić na https://sklepzbitcoinami.pl czy na http://bitcoin.pl/

Co oferuje Ci jeszcze Kopalnia cex.io:
-Gdy uzbierasz już swoje bitcoiny, możesz je sprzedaż innym za polskie złotówki.
-Dodatkowo zbierasz jeszcze inne kryptowaluty, np. NMC i BF1. Je także możesz zastąpić później na Bitcoiny, a następnie na zł.
-Masz również sposobność handlować swoją moc obliczeniową, którą zakupiłeś. Na giełdzie są wahania w ciągu dnia, więc również na tym możesz wiele zarobić. Po prostu kupujesz 1gh/s za ok. 150 zł, a sprzedajesz za jakiś czas za 350. Szybkie pieniądze, a różne sytuacje na giełdzie się zdarzają, o czym świadczy wzrost Bitcoina z kilku dolarów do 1148$. I nadal tendencja jest rosnąca.

Poradnik Dla Ciebie - co czynisz po rejestracji w  cex.io ?
1. Zakładasz konto na cex.io
2. Zakładasz również konto na https://pln.bitcurex.com/ Wchodzisz w opcję zasilenie konta i widzisz: Konto zasileń PLN Na ten numer konta wysyłasz kilkaset złotych - np. 100, 200, 300, w zależności ile chcesz zainwestować(a naprawdę warto!)
Przy przelewie także kopiujesz:
-Wymagany tytuł przelewu;
-Dane do przelewu(czyli w pozycję imię i nazwisko adresata rachunku): Bitcurex
Pieniądze dojdą w przeciągu kilku dni(zazwyczaj 2 lub 3).

Kiedy pieniądze już doszły...:
3.Logujesz na konto pln.bitcurex.com Wchodzisz w zakładkę "Rynek", a następnie poniżej "kup BTC". Kupujesz Bitcoiny bądź ich część. Jeśli chcesz sprawdzić, to możesz kupić nawet 0,02 BTC(Ja od tego zaczynałem:).

Gdy już posiadasz BTC na swoim koncie pln.bitcurex.com:

4. Logujesz się na konto w cex.io Wchodzisz w górną zakładkę Balance i kopiujesz adres Bitcoin - napisany większą czcionką. 5. Logujesz się ponownie na konto w pln.bitcurex.com/. Tam przechodzisz do zakładki wypłata środków. Wklejasz skopiowany wcześniej adres Bitcoin i dokonujemy wypłaty . Przelew dochodzi maksymalnie w przeciągu 1 godziny.
6.Znów przechodzisz do konta w cex.io Widzisz, że doszły ci Bitcoiny. Dlatego przechodzisz na stronie głównej poniżej, w sekcję "Buy GHS" Możesz zaznaczyć najtańszą opcję(poniżej) w sekcji "Sell Orders". Następnie w sekcji "Buy GHS" zakupujesz po takiej minimalnej cenie moc obliczeniową, np. 0,5ghs bądź mniej lub więcej( ja zaczynałem od 0,65ghs-i płaciłem wtedy 0,05 BTC).
7. Po dokonaniu zakupu powinieneś po kilku minutach posiadać swoją moc obliczeniową. Następnie po godzinach, dniach i miesiącach możesz widzieć, jak rośnie Ci BTC i inne kryptowaluty.Dodatkowa wskazówka: 
Zachęcam do sprawdzenia, przez jaki czas możecie pozyskać BTC przez moc GH/s na https://cex.io/calc
Okazuje, że w większości po pół roku dochodzi do okresu stagnacji - czyli już przestajemy zarabiać. Jedyne rozwiązanie, to założenie nowego konta. 
Bezpieczniejsze są zakupy mocy Gh/s po niższej cenie, w celu ich późniejszej sprzedaży, po wysokiej cenie.