Witam wszystkich:)


Regularnie zamieszczam coraz to nowsze artykuły, które dotyczą obu kursów:

I. Kurs Gitarowy dla początkujących - w lewym nagłówku !

II. Kurs HTML i CSS - w prawym nagłówku !


Polecane blogi:05 października 2013

Ostatnie miesiące i śmierć Cobaina

I należy zaznaczyć, że Nirvana ponownie mogła wystąpić w MTV, tym razem unplugged w roku 1993. Tam wziął pod uwagę 2 utwory-"Come as you Are" oraz "All Apologies". Wysiłki, które podejmował zespół podczas prób były bardzo szybkie. Sam Alex Coletii zauważył, że nagrania wykonano sprawnie. Całość procesu rejestracji nastąpiła w ciągu niecałej godziny.

Co możemy powiedzieć o roku 1994? Na początku Nirvana postanowiła wybrać się na kolejną trasę koncertową. Ale problemy pojawiły się w Monachium, to wtedy wykryto u Cobaina zapalenie ostrzegli i krtani, z tego względu następny występ był odwołany. Po kilku dniach żona Cobaina zauważyła go nieprzytomnego w hotelu, szybko znalazł się w szpitalu. Ten incydent wynikał z powodu mieszania leków z alkoholem. Dalsza część trasy została odwołana.

W przypadku kolejnego okresu dalej mogliśmy zauważyć problemy, tym razem uzależnienie od heroiny. Z tego względu przekonał się do terapii odwykowej. Ale po kilku dniach sam zdecydował się na ucieczkę z takiego ośrodka. Po tygodniu-8 kwietnia 1994 roku został on postrzelony we własnym domu, w Seattle. W tym czasie przestała istnieć Nirvana.