Witam wszystkich:)


Regularnie zamieszczam coraz to nowsze artykuły, które dotyczą obu kursów:

I. Kurs Gitarowy dla początkujących - w lewym nagłówku !

II. Kurs HTML i CSS - w prawym nagłówku !


Polecane blogi:24 września 2013

Mother's Milk 1989–1990

Na pewno RHCP nie miał łatwo, z powodu śmierci Slovaka, jak i odejścia Ironsa. Ale Kiedis i Flea postanowili zatrudnić perkusistę Dead Kennedys, gitarzystę - Dewayne'a Mcknighta. Ale oni w szybkim czasie opuścili zespół, ponieważ nie występowało między nimi odpowiednie porozumienie. Ale świetnie przedstawiała się współpraca z Peligro. To on wpłynął na dalszy rozwój RHCP. Wkrótce mogli dołączyć do zespołu samego Frusciate. Nastąpiło to dzięki przesłuchaniu, które doprowadziło do przekonania Johna do współpracy z RHCP.

Ale problemy pojawiały się z powodu braku perkusisty. W końcu został przyjęty Chad Smith- bardzo utalentowany perkusista. Na przesłuchania był w stanie ukazać im swoje możliwości - czyli łącznie skomplikowanych rytmów. W końcu musiał on również ogolić głowę, aby pasować do całego zespołu. Mimo wykazania ostrego sprzeciwu w tej sprawie, dalej pozostał w zespole.


Kolejna praca wiązała się z nagrywaniem albumu. Ale problemy wynikały z konfliktem z samym Michaelem Beinhornem - producentem. On chciał, aby Frusciate grał w sposób głośny, heavymetalowy, agresywny. Ale oni chcieli wziąć przede wszystkim pod uwagę własny styl grania.


Z tego względu Album "Mother's Milk" został wydany dopiero w roku 1989, w sierpniu. Jego pozycja wydała się być najlepszą z pozostałych albumów-czyli 52 miejsce na zestawieniu amerykańskich albumów i otrzymali złotą płytę.