Witam wszystkich:)


Regularnie zamieszczam coraz to nowsze artykuły, które dotyczą obu kursów:

I. Kurs Gitarowy dla początkujących - w lewym nagłówku !

II. Kurs HTML i CSS - w prawym nagłówku !


Polecane blogi:24 września 2013

By the Way 2002–2004

Następne prace zespołu mogliśmy zauważyć w roku 2001. Wtedy prace dotyczyły stworzenia nowego albumu - "By The Way". Został on wydany w roku 2002, 9 lipca. Przede wszystkim warto tutaj wspomnieć o singlach, które zyskały wysoką popularność, jak i wysokie noty na listach - "The Zeprych Song", "By the Way", "Can't Stop", "Universally Speaking", "Dose". Trzeba przyznać, że ten album wydawał się być bardzo łagodny, w porównaniu do poprzednich. Mogliśmy w nich zauważyć ballady, jak i rapowo - funkowe utwory.

W niedługim czasie mogliśmy zauważyć nowe piosenki RHCP - "Save the Population" i "Fortune Faded". Znalazły się one na nowym albumie zespołu - "Greatest Hits".

Został on wydany w roku 2003 - w listopadzie.

Nastąpiła odpowiednia trasa koncertowa, która miała promować album By the Way. W tym czasie skupiono się także na wydaniu płyty DVD - "Live at slane Castle" - nagrany w Irlandii, 2003 rok, 23 sierpień. Poza tym w roku 2004 mogliśmy dostrzec wydanie kolejnego albumu koncertowego - "Live in Hyde Park". Wtedy w Londynie na Hyde Parku ponad 250 tys. fanów zapłaciło ponad 17 milionów za bilety, aby znaleźć się na występie RHCP.


W nowym albumie mogliśmy zauważyć nowe utwory, takie jak " Leverage of Space" i "Rolling Sly Stone".